Bir katilin anatomisi..

unnamed

Bir katilin anatomisi..

Adı, Mevlut Mert ALTINTAŞ. 1994 doğumlu. AKaPe’nin iktidara geldiği 2002’de 8 yaşında idi..  İzmir Rüştü Ünsal Polis Okulu mezunu olduğu,  FETÖ’nün Körfez Dershanesi’nde okuduğu,  eğitim gördüğü dönemde ve sonrasında bağlantıda bulunduğu alt, üst ve kendi devresindeki emniyet personelinin FETÖ üyesi olmak suçlamasıyla meslekten ihraç edildikleri öğrenildi.

Soru: Fetullah Gülen kim ve nerde yaşıyor?; TR deki mevcut kadrosunu iktidara  muazzam bir işbirliği ile kimle taşıdı?;  Devlet kadrolarına ajan provakatör tetikçileri kim yerleştirdi?

Yanıt: Ciya Elementi ve Pensilvanya’da  yaşıyor; Mevcut hükümeti 2002’de iktidara taşıdı; Devlet kadrolarına kendi ajan provakatör ve tetikçilerini yerleştirdi; 15 Temmuzdan bu güne dek, 672 Sayılı KHK  ile tespit edilen FETÖ bileşeni 50 Bin 875 Kamu Personeli, Memuriyetten atıldı. En az bir bu kadarı da Sivil Asker, Yargı Polis kadrolarında hala görevde.  FETO ve işbirlikçilerine finansal alt yapı sağlayan, banka, şirket, sair onlarca ticari işletmeye el konuldu…

Web portallarında, wiki leaks paylaşımlarında  çarşaf çarşaf dolaşan  (her türlü kirli  işlerini deşifre eden e-mail, video,  evrak, döküman vs.) bu bilgileri bilmeyene ise“ahmak” gözüyle bakılıyor..

Mevlut Mert ALTINTAŞ, Rus Büyükelçi Andrey Karlov‘u , ABeDe Büyükelçiliği’nin (sadece 150 mt ilersinde)  karşısındaki  Ankara ÇSM_Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde öldürdüğü  gün;   Üzerinde beyaz gömlek, siyah gravat ve takım elbiseli, temiz traşlı matrix filminden fırlamışcasına  tam bir katil ajan  görünümlü ve henüz 22 yaşında ..

14 yıllık AKaPe iktidarındaki süreçte, zamanında FETÖ güzellemesi düzen ve onun işbirlikçisi, dolar milyoneri gemicik sahibi din baronları ile coniler ve ağabeyler tarafından “beyni iğdiş edilmiş”, Türkçesi “beynine tecavüz edilmiş” bu katil;  Aramızda, masum genç, yaşlı, çoluk cocuğun arasında dolaşan binlerce “ölüm hücresi üyesi”nden sadece biri…

Sahibinin, “öl, öldür” dediğinde, ölecek, öldürecek; Cahil, insan olmaktan çıkmış, global emperyalizm ve yerli işbirlikçisinin silahı..

Görevi , mutlak iteatle “tehdiş ve terör”, yani korku ve endişe yaratmak, katliam yapmak.. Halkı bilincine, bu korku ve endişe sarmalı ile girip, “kurtuluşun faşit tek adama biat” olduğu fikrini sokmak.. Önce halka, sonra yabancı misyon şeflerine yönelen bu bumeranglar, şimdi de iktidar elemanlarına dönmek üzere..  Hepsinin yüreği üç buçuk atıyor..

Rus Büyükelçi Andrey Karlov’u katlettikten sonra “Polis, korumalar nerde? Gelin beni  ödürün” diye haykıracak kadar  sapkın bu  katil, bu sistemin bir ürünü..

Ve aslında “yaşarken ölmüş bir zavallı..”

Korkma, Uyan..

Faşizme, korkuya, ölüme, baskıya, diktaya teslim olma.
Her türlü terörü, zulmu uygulayan, tüm paydaş vekillerini, ona oy verenleri, vermeyenleri, iktidarı uğruna uçuruma sürükleyen bu sivil diktaya ; dil, din, ırk, meshep, sosyal katman farkı gözetmeksizin yurtsever TC yurttaşı kimliğinle diren.

Sen halksın;
“Dörtnala gelip Uzak Asya’dan, Akdeniz’e bir kısrk başı gibi uzanan, bu memleket, bizim.”(*)

Korkma;
“Bilekler kan içinde, dişler kenetli, ayaklar çıplak, ve ipek bir halıya benziyen toprak, bu cehennem, bu cennet bizim.”(*)

Sokağa çık;
“Kapansın el kapıları, bir daha açılmasın,yok edin insanın insana kulluğunu, bu dâvet bizim…”(*)

Demokratik protesto hakkını kullan;
“Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine, bu hasret bizim.”(*)
Yargılanma endişesi ile titreyen, altına sıcacak kadar korkan bu oligark’a karşı dur!
Yıkılmasına _ülkede kalırsa demokratik olarak yargılanmasına_  ya da kaçmasına çeyrek var, inan!

buyukakin
20.12.2016 istanbul

(*) Davet_Nazım Hikmet Ran

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: