Disiplinli bir siyasi parti ve bir avuç yürekli insan nerede?

sosyalizm

Üniter yapıyı çözmek, ulus devlet yok etmek, toplumsal hafızayı silmek adına, resmi tabelalardan TC adını kaldırmaktan, Taksim Alanı, meydanları caddeleri sokakları semtleri değiştirmeye kadar 2002 den bu güne dek sistemli bir proje yürütülmekte.

Ve bu proje, kapağı kapalı bir tencere içerisine konmuş kurbağanın ani tepki vermesini önlemek ve şartlı öğrenme ile direncini kırarak öldürmek adına aşama aşama yavaş yavaş altındaki ateşin yakılması örneğine benzer, 10 yıllara yayılan bir süreçte gerçekleşmekte..

Kimi dönek marksistler, kimi her dönenim liboşları ve tacirler, kimi kendi çıkarının ve poziyonunun değişmesinden başka talebi olmayan küçük beyinli sisaset erbabının edilgin duruşu ile bu güne geldik.

AKape kendi yandaş sınıfını ve onun için ölecek tebasını yarattı. TC’de bugun yasama yurtme ve yargı tek elde. TC bugun polis devleti.. TBMM deki 4 partinin üst yönetimi bu projenin ortakları.. Oligarşi, gaz cop zulum işkence tecavüz yargısız infaz dalga dalga yayılmakta..

Dunya siyasi tahihinde,TC nin Kurtuluş Savaşı dahil, her “DEVRIM”; içinde bulunduğu durumun ayırdında olmayan ve/veya bir kısım umursamaz geniş halk kitleleri ile değil, onların peşinden sürüklenenen “disiplinli bir örgüt/parti ve yürekli bir avuç insan”la olmuştur..

Bu örgüt/parti ve bu bir avuç insan nerede?

buyukakın
19.10.2013

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: