Bu gün 09.07.2013…

7 temmuz

Bu gün 09.07.2013;
Recep T. ve Meclis içi Muhalefet Partisi Liderlerinin Kullanım Tarihi bitmiştir.

Ülkenin geleceği, ekonomi, eğitim, iş, emek, hürriyet, farkındalığında olmak siyasettir.
Toplu yaşamak bunun kurullarını ve sınırlarını belirlemek, bilmek, buna uymak ya da gelişmesini talep etmek siyasetin ta kendisidir.

Genç #direngezi direnişçileri, özgürlüklerine, okullarına, parklarına, semtlerine, sokaklarına, kentlerine, eni konu Ülkelerine sahip çıkmılştır.

Ne kukla Vali’nin, ne emir kulu Emniyet Müdürü^’nün, ne de Recep T.nin TOMAsı, copu, gaz,ı plastik mermisi; ne de Kemal K., Devlet B., nede BPD Eş Paşalarının “Recep T ye verdikleri örtülü pasif destek” bu direnişi engelleyememiştir.

4 Ölü, 4.000 gözaltı, 8.000 yaralı..
Bu somut veriler TC KURTULUŞ SAVAŞI II.’nin hasar ve kayıpları olarak TC ve Dünya Siyasi tarihine gecmiştir.

Tekrarlıyoruz belki; Bu savaşın galibi özgür ve demokratik TC’yi hedefleyen #DirenGezi ve #DirenTC direnişçileridir. Kaybedeni, İktidar ve onun yandaş medyası, yandaş sermayesi, onun atadığı yargıcı savcısı, görevlendirdiği kolluk kuvvetlerinin amirleri ve meclis içi muhalefet iderleridir..

#DirenGezi ve #DirenTC direnişçileri, Meclis içi muhalif parti liderleri olmadan da KENDİ HAKLARINA, PARKINA, SEMTİNE, KENTİNE, ÜLKESİNE, ÖZGÜRLÜĞÜNE SAHİP ÇIKMIŞTIR… Ne idiotların palası, ne murtecilerin çivili sopası; ne gaz, ne cop, ne plastik mermi ne de TOMA bu demokratik ve anayasal sahip çıkışı engelleyememiştir !

Recep T. ile birlikte Meclis içindekli Tüm Muhalefet Liderlerinin de kullanma tarihi “Sokaklarda Duvarlarda Şarkılarda Sloganlardaki Sahici Hayatta” siyaseten bitmiştir…

Siyasi mücedele yeni bir platformda örgütlü olarak kendi yolunu açacak ve 12 Eylül ürünü bu statikocu ve gerici faşist siyasi kafaları tarih çöplüğünün deliğine süpürecektir.

Bu sürec boyunca dansöz gibi yandaş kanallarda dolaşan kalkın zihnini dezenformatik yorumlarla bulandıran; Her siyasi kaosda yani parti fikri ile kendi ikbaline yer arayan “çakma TC entelijensiyası”; SUS ve engel olma..

“BU DAHA BAŞLANGIÇ MÜCADELEYE DEVAM”

buyukakin
09.07.2013

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: