Sen SUS !

sus lan

Son günlerde görüyoruz ki Receple birlikte işbirlikçi göbek takımı #direngezi eylemlerinden rahatsız.

Sadece kendi cebini düşünen bir kısım esnaf bozuntusu “işim bozuldu” nidası ile elinde pala yurttaşa saldırmaktadır. Satırla saldırdığı halkın, gelip dukkanından alışveriş ettiğini ve dahi onlar olmaz ise Taksimdeki “UMUMİ KENEF’e ibrik” bile olamayacağının ayırdında olmadan…

Ve bu arada “Akil insanlar” fotoğraf karesine giren “Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu”nun dilinin neresine girdiği tartışmalıdır

Tuzu kuru klasik TC entelejensiya tepkisi ise; “oturduğu yerden ahkam kesme sokağa inmeme, halkın kolektif eylemini küçümseme” şeklinde zuhur etmektedir.

Bugun Milyonlarca yurttaş kansorejen kimyasal basınçlı su ve zehirli biber gazı yemiştir. 4 bin’in üzerinde genç yurttaş #direngezi nedeni ile göz altındadır. 8.000 yurttaş faşist polis darpı ile çeşitli yerlerinden yaralıdır. 4 yurttaş ölmüştür… !

Asgari ücretle sürünmenin, işsizliğin, evsizliğin, kiranın, açlığın, 700 TLlik emekli maaşının, polis işkencesinin ve gözaltından polis tacizinin, tutuk ve ceza evindeki ahlak dışılılık ve fiili livatanın, gazın, copun tadını bilmeyen komprador TC entelijensiyası ve bir kısım Akape işbirlikçi esnaf bozuntusu kelp ve çakma muhalefet milletvekili müsvettesi, hiç bir şey yapamıyor ise ortalıkda dolaşmamalı, halkın kolektif iradesine engel olmamalı, SADECE SUSMALIDIR! . Sen; Sen SUS, halk konuşsun..

buyukakın
08.07.2013

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: