Bir dezenformasyon akili Tarhana Tarhan E. ve TC gerçeği

tarhan E 44

Tarhan Erdem 18.04.2013 günlü Radikal gazetesinde yayımladığı makalede gerçekleri tarhana çorbası kıvamında karıştırarak 75 milyonluk TC de 13 milyon Türkiyeli Kürt olduğundan bahsetmekte (1)
Tarhan E. Unutmamalıdır ki Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk Milleti denir.Bu bir.
Süzme AKaPe Adamı Tarhana Tarhan E.nın dezenformasyon analizinin doğrusu şudur:
TC de yaşamakta olan 13 milyon kürt asıllı yurttaşın en az 10 milyonu kendisi Kürt asıllı TÜRK ve Türkiye Cumhuriyeti Yurttaşı addeder. TC’ye yürektenba bağlıdır, ulusal dil Türkçeyi konuşur. Komşudur, dosttur, askerde silah arkadaşındır. Kız alıp, kız vermiştir, kan bağıtındır.

Her sosyal katmada, “her etnitiside olduğu gibi” doğru olanlarının yanında, ihmal edilebilecek az sayıda ırkçı, emperyal işbirlikçi element olanları da vardır.

BDP kurucu kadrosu ve parti yönetimi, feodal komprador ağa sistemi kontrolünde Kürt kölenli TC yurttaşlarınının kanını emen teror baronu PKK ile aynı eylem ve söylem içindedir. PKK, güney ve güneydoğu anadoluyu haraca bağlamıştır. Silah, kadın, esrar petrol ve hernevi ticari meta kaçakçısıdır. Paralı katil taşerondur. ABD_AB nin ortadoğuyu parçala böl yönet projesi olan BOP projesinin bir maşasıdır. Bir elementir.

Mezopotamya, Kuzey Irak, Suirye İran Petrol havzasındaki yerlatı kaynaklarının AB ve ABD tarafından ucuz ve sorunsuca emilmesi Projesi olan BOP projesinin Türkiye masası elementi -kendi ifadesi ile BOP eş başkanı- Recep T.dir.

“Açılım, saçılım, demokratikkeşme süreci” yutturmacadır. Hedef TC’yi de aynı bataklığa çekerek önce federatif bir yapıya daha sonra bölünme sürecine sokmaktır. Yurtsever TC yurttaşları bilmektedirki adiyet duygusunu kaybeden bir ülke “Yugoslavya örneğinde olduğu gibi”, parçalanacak yok olacaktır. İşini, evini barkını, dükkanını, tarlasını, bağını bahçesini, işletmesini kaybedecektir. Ve % 100 AB ve ABD orjinli emperyal şirketlerde köle olarak çalışmaktan başka caresi kalmayacaktır. Hedefleri budur.. KKaPe tüm ulusal sınayi ileşletmeleri, limanları, hava alanlarını, satmıştır. Sosyal devleti, sosyal güvenliği, özgür sendikalaşmayı, özgür üniversiteyi yerle bir etmiştir. Sağlığı, eğitimi, suyu, para ile satın alınır metaya dönüştürmüştür. Dönüşüm, özelleştirme yutturmacası ile hızla sürmektedir.

Recep T., AKaPe, Postacı BDP, PKK aynı emperyal organizasyonun figurleridir. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye Halkını, laik ve üniter Türk Milletini bölemeyeceklerdir.

Tarhana Tarhan E. vd çakma akil insanlar listesini, AKP çatı örgütünü hafızana kaydet, birliğini bozma ülkene aidiyet duygunu kaybetme TC.

Gerçek Anadolu akillerinin ünlediği gibi
“Sap döner balta döner gün olur hesap döner !”
Dönecek kardeşler, dönecek…

buyukakın
18.04.2013

(1)http://www.radikal.com.tr/radikal.aspx?atype=radikalyazar&articleid=1130023&yazar=tarhan-erdem&categoryid=78

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: