Kışkırtmaya gelme TC !

PKK, ABD tarafından UW (1) Unconventional Warfare, çerçevesinde Kurulmuş bir terör örgütü, bir konvensiyonel olmayan savaş elementidir.

PKK(2)’nın eğitimi, finansal ve lojistik desteği ABD tarafından sağlanmaktadır. PKK zaman içerisinde insan, silah ve uyuşturucu kaçakçılığı ve Kürt-Türk sermayedarlarından aldığı haraçla ve TC gladyosu ile zaman zaman maddi işbirliği de yapmaktadır. Ancak asal varlığını ABD ve UW uygulamasına borçludur.

PKK nın kent örgütlenmesi KCK, Siyasi Örgütlenmesi ile BDP dir. Ne PKK, ne KCK ne de BDP nin yoksul Kürt yurttaşlarını temsil yeteneği yoktur . Kürt köylüsü ve yurttaşları terör örgütüne insan kaynağı olarak olarak görülmekte ve bu işlevi görmektedir. şiddet baskı ölüm korkusu ile devşirilen yoksul kürt gençleri PKK nın dağ terörist kadrosunun ölüme sürülen “ER”leridir. Bunlara komuta ve sevk edenler ise Suriye, Irak, Ermenistan kökenli seçilen ve terörist olarak ABD paralı askerleri ve ajanlarınca eğitilen seçkin paralı köpeklerdir. Ölen PKK teröristlerinin çoğunluğunun yaş ortalaması 17-19 olan YOKSUL KÜRT GENÇLERİ dir.

Aynı biçimde PKK teröristleri ile savaşmak durumundan kalan ve ölenler TC ordu mensuplarının yaş ortalaması da 19-22 olup tamamına yakını bu kez ve yine yoksulluk paydaşındaki “YOKSUL TÜRK-KÜRT GENÇLERİ”dir.

Bu kirli kanı AKP önleyemez. Çünki hemen her şeyi ile -iktisaden ve siyaseten- iktidarda kalmasına borçlu olduğu ABD’ye insiyatifi kaptırdığı gözlemlenmektedir. TC Ankara’dan değil, eyalet valisi ABD Ankara Büyükelçiliğinden yönlentirildiği izlenmektedir. Başbakan halk önündeki hiçbir konuşmasını önüne konan prompter(3) dan okumadan yapamaz,yapamamaktadır. Bu metinlerin kim tarafından hazırlandığı ve okunmak üzere prompter’e yuklendiğini zannetmektesiniz? Ulusal basın kaynaklarından aktarıldığı biçimde bir kısım AKP vekilleri kendi içlerindeki ihtilafların çözümü yönünde bile ABD Ankara büyükelçiliğine giderek sikayet bildiriminde, çözüm talebinde bulunmaktadır.

Bu gün başbakanlıkta onlarca ABD yurttaşı sivil ajan provokatör ve BOP uzmanı alenen kendilerine tahsis edilen odalarda çalışmaktadır. Yine bir dönem Genel kurmay başkanlığının basın bülteni ile açıkladığı gibi TC nin kuzeyinden Güneyine ve doğusuna Diyarbakır’dan Hatay’a, Trabzon’dan Ankara’ya hemen her stratejik kentle önemli sayıda CIA ajanı fink atmaktadır. Hem başbakanlıkta çalışan hem de TC’nin her bir yerinde fink atan elementlerle ilgili AKP hükümetinden hiçbir yalanlama gelmemiştir.

Mustafa Kemal’in ünlediği gibi “Türkiye Cumhuriyetini Kuran Türkiye Halkına Türk Milleti denir.”

Cumhuriyetin kurucu iradesi, ırk dil din mezhep paydaşından Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları arasında fark gözetmemiş, ümmet topluluğundan ulus devlete geçişi sağlamıştır. Şuraya kadar ki bir kısım etnik ve mezhep paydaşında Türkiye Cumhuriyetine kalkışma içinde bulunan aşiret/feodal öğelerin Emperyal güçlerin kışkırtması ile kalkışmalarını güç ve kanla baktırmaya dek. Dünya siyasi tarihinden, toplumsal, sınıfsal ve sosyolojik bilimsel verilerden bilindiği üzere her devrim, her rejim, kendisi yıkmak istenen her ne güç ve kimlikte bir saldırı ile karşılaşır ise bu saldırıyı en sert biçimde bastırmayı hak eder.

Bu kalkışmalar dışında yarım bırakılmış Kemalist devrimin bir sonucu olarak, 1938 den başlayarak ve giderek artan bir ivmede yoksul Türk köylüsü ve yoksul Kurt köylüsünün Türk ve Kürk FEODALITESİ ile ezildiği, sömürülüğü bir gerçektir. 1960 ihtilalı ile emek sınıf bilincinin oluşması ile kısmen duraksayan, Ecevit’in “su kullananın toprak işleyenindir” düsturu ile gerçek mecrasına girmek üzere olan “köylü üzerindeki Feodal yapının kırılması” çabası yine ABD tarafından satın alınan sivil asker elitler eli ile yerle bir edilmiş, rayında çıkan vahşi kapitalist yapı 12 Eylül darbesi ile eski yoluna sokulmuştur.

Ez cümle;
Bu gün ki iktidar, PKK, KCK, BDP her birisi uluslararası basın kaynaklarından tarandığında açık bir biçinde görüldüğü üzere “ABD projesi”dir. Bu gün ki Meclis içi sözde Muhalefet 12 Eylül Anayasası Üründür. . Askerde er koğuşunda Kürt ve Türk yan yana yatmakta aynı karavanadan yemek yemekte birlikte savaşa gitmektedir. TC’nin ister sivil ister kamu sosyal katmanları içerinde bir sınıftan diğerine geçmede, varsıllaşmada, özgür bir biçimde yerleşke değiştirmede, ne Kürt ne Türk hiçbir ayrım yoktur.

75 milyonluk TC’de yaşayan 20 milyon Kürt kökenli TC yurttaşının % 90 nın yaşadığı ülke ve bayrağı ile direk sorunu yoktur. Kürt-Türk, Alevi-Suni çatışmasını yaratmak isteyenler ABD ürünü bu gün ki iktidar, PKK, KCK, BDP ve dolaylı yoldan bu çabaya bilerek yada bilmeyerek su taşıyan MHP ve YCHP içindeki bir kısım örtülü-açık işbirlikçilerdir.

Bu çatışmayı körükleyenler ve dezenformasyon ile toplum katmanları arasında kin ve nefret tohumları ekenler ise Sorospu STK’lar, satın alınmış önemli bir kısım TV gazete sahibi medya baronları, onların paralı dönek, satılmış bir kısım köşe yazarları ve bir kısım çakma akademisyenler, sözde toplum önderleridir.

Bu gün TC entelijensiya’sının ne yazık kı ki önemli bir bölümü, üniter toplumsal yapıyı bu emperyal talepler çerçevesinde yeniden şekillendirmek, öğrenmeyen, düşünmeyen, üretmeyen, bir lokma bir hırka dinsel yutturmacasında -kendileri ülke kaynaklarını hamudu ile yutarken- sadece verilenle yetinen ümmet topluluğu yaratmaya çaba göstermektedir.Eğitim, öğretim, yargı, yasama,yürütme yeniden yapılandırılmakta, ulus-üniter devlet ve yurttaşlık bilinci aşiret ummet siyasalına evrilmektedir..

Sade Kürt ve Türk yurttaşı kardeştir. Bu ülkenin kurucu yapı taşlardır.
Yılgınlığa, beğise kapılmaya gerek yoktur. Kurtuluş savaşı ile emperyalistlerin işgaline son veren bu ülkenin aydınlık yurttaşları, ABD ve yerli işbirlikçilerinin BOP projesi tezgahını da bozacaktır.

“İş, emek ve hürriyet” üçlemesinde sınıf bilincini oluşturmak, ABD işbirlikçisi Türk -Kürt feodalitesine ve hakim sermayeye karşı demokratik legal örgütlü mücadeleyi başlatmak ve bu düsturu TC’nin iliklerine kadar yılmadan, korkmadan, paylaşmak, ulusal ve ulsuslararası her platformda demokratik protesto hakkını kullanmak, Demokratik Laik Üniter TC’nin bekası, sınırlarının bütünlğü için tek çıkış yoludur.

buyukakin

(1) UW : http://www.scribd.com/doc/81682320/special-forces-uw-tc-18-01
(1) UW : https://buyukakin.wordpress.com/2012/07/19/amerika-suriyede-ne-yapmakta/
(2) http://www.msxlabs.org/forum/siyasal-bilimler/68722-pkk-gercegi.html
(3) Prompter: halka konuşma yaparken daha önce hazırlanmış bir metnin ekrandan kayarak okunmasına yarayan cihaz http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Erdogan-in-prompter-i-bozulursa—-rvQhIu8OFFIn.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: