Mutemed Kemal DERVİŞ: “-Ne İsterseniz Emrinizdeyim !”

ABD tarafından Türkiyeye yapılan her finansal operasyonda ülkenin mali yapısını düzenleme yetkisi Kemal DERVİS’ce üstlenilmektedir…

Ecevit’in rahatsızlığı nedeni ile isabetli düsünme ve karar alma yeteneklerinin örselendigi donemde TC’ye cağırması empoze edilen Kemal DERVİŞ, ilk kez bir TC Hükümetinden dışardan atalmış Maliye Bakanı yetkileri ile 80 yıllık Cumhuriyetin Ulusal ne kadar varlığı var ise talan surecini başlatan sözde Güçlü Ekonomiye Geçiş DERVİŞ YASALARI (1) nı çıkarmıştı.

Kemal D. bir süre sonra dağılıp ve seçime giden koalisyon hukumeti ile alt üst olan TC de bu kez, DSP yi bitirme CHP oylarını bölme misyonunu üstlendi.

Rahmetli Dışişleri Bakanı İsmail CEM’e verdigi taktik ile Husamettin ÖZKAN ile birlikte Yeni Türkiye Partisi (YTP)nin kuruluşunda rol oynadı. Bir süre sonra bu oluşumun siyasal iklimdeki görevini tamamlamasi ile bu kez CHP’den Edirne Milletvekili olarak TBMM’ne girdi. Yeni gorevi Recep T. projesinin gerçekleşmesinde pasif ve edilgin bir CHP’yi yönlendirmekdi.

AKP’nin iktidara gelmesi ile geçici görevi tamamlanan Kemal D. anavatanı ABD ye geri dönerek BM’de kızağa çekildi.

Bu arada TC’ye dair oyunlar devam etmekteydi. Pensilvanya talimatlı operasyon ile haşarı cocuk Deniz B. seks kaseti ile alaşağı edildi.Yerine Kemal K. getirildi. CHP MYK’ya Kemal D.nin asistanı eski hazine müsteşarı Farik Ö.(Öztrak) yerleştirildi.

AKP’nin TC ‘i talan eden özelleştirme adı altında ulusal kamu varlıklarının satışı, Kemal D. Yasalari ile mumkun oldu. Recep T. iktidarının ücüncü döneminde eksen kaydı. Ekseni kayan Recep T. gelecek secimlerde alaşağı edilirse maliye bakanlığına kim hazırda tutulmalıydı ? Ne olur ne olmaz Kemal K.nın aradan sıyrılıp Başbakan olma ihtimali üzerine Kemal D. TC ye hemen geri yolladı ve Istanbul Ataturk Hava Limanı VIP salonunda ilk sıcak temas gerçekleşti.

Kemal D.den Kemal K.ya “-NE İSTERSENİZ EMRİNİZDEYIM !…”
Aman Kemal K. Dikkat !

buyukakin
16.10.2010

(1) Kemal Derviş Yasaları,
Kemal D. tarafından hazırlanan ve asistanı dönemim Hazine Musteşarı (bu gün CHP MYK üyesi) Faik ÖZTRAK’ça harfien uygulanan; 1. Bütçe kanunundaki değişiklikler, 2. Görev zararlarını kaldıran kararname ve kanun, 3. Borçlanma yasası, 4. Kamulaştırma yasası, 5. 15 bütçe ve 2 bütçe dışı fonun kapatılması ile ilgili yasa, 6. Kamu İhale yasası, 7. Merkez Bankası yasası, 8. Bankalar kanunundaki değişiklikler, 9. İş güvencesi yasası, 10. Ekonomik ve sosyal konsey yasası, 11. Sivil havacılık yasasında değişiklik, 12. Telekom yasası, 13. Şeker kanunu, 14. Tütün kanunu, 15. Doğalgaz kanunu ile Doğal Gaz dağıtımından Petrol Ofisine, Deniz Limanlarından Hava Limanlarına, Tüpraşdan Petkime, Elektrikden Şekere, Çimentodan Demire ulusal ne kadar fabrika, tesis, altyapı var ise ulsularası tekeller ile yerli işbirlikçisi piyonlara o gunden bu gune satıldı ve satılmaya devam edilmekte..

http://www.kurtuluscephesi.com/kurcep1/kc61_2.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: